Hodowla Bordercollie

mini 8fed71f6 c84b 4dad 8307 7c3675554368mini 1361d77f b0b8 4c8d b225 d930959a3c8c 

Hodowla Border Collie 

Jeżeli kochasz prawdziwie zwierzęta, jeżeli tęsknisz prawdziwie za maluszkiem w domu,  jesteś jesteś cierpliwy i bardzo odpowiedzialny,  bardzo opiekuńczy i wrażliwy w stosunku do zwierząt, jeżeli szczeniaczek w domu to dla  Ciebie najwspanialszy członek rodziny , którego nie zostawia się na wiele godzin idąc do pracy oraz którego karmi się  najzdrowszym jedzeniem to zapraszam Państwa do przeczytania Naszej strony internetowej i do kontaktu z Nami.

Jedyne takie mioty w Polsce ❤️ Australijska linia show. Najwspanialsze rodzinne charaktery. Linia dogoterapeutyczna. Niesamowite psy, pelne wielkiej empatii,  wrażliwości i miłości do swojej rodziny. Proszę zapoznać się z wszystkimi opiniami na temat Naszej hodowli.Linki poniżej.Wszelkie badania genetyczne oraz badania stawów.  Cała hodowla od 12 lat na najzdrowszej diecie BARF. Maluszki od 21 dnia już wprowadzamy Barf.

Odbiór maluszków od kwiecień 2023 do grudzien 2023. Więcej informacji w zakładce SZCZENIĘTA oraz WAŻNE INFORMACJE. 

Mamy dostępne szczenięta i juniorki. Zapraszam do kontaktu. 

1.Pricilla & Ricardo. Niesamowite szczenięta australijskiej linii show. Dostępna PRZEPIĘKNA dziewczynka i Przepiękny chłopczyk . Szczenięta urodzone 25.04. 2023. Dostępny z tego miotu chłopczyk o NIESAMOWITYM charakterze z linii dogoterapii. Spokojniejszy, wspaniały, całuśny,  piękny, wspaniałe potrafi jeździć w samochodzie długie trasy-ze mną szczenięta jezdza do Warszawy, Krakowa, Łodzi celem celem najwyższej jakości socjalizacji PuppyYoga.

2. Kate & Ricrdo następny Unikalny miot, światowa , australijska linia show. Dostępna suczka i piesek. Cudowna para,  Charakter wspaniały,  bardzo kochający,  oddany.  Piękne,  zdrowe, radosne, bardzo szczęśliwe i bardzo u Nas kochane.

 Zapraszam do kontaktu bardzo kochane rodziny,pełne wielkiego szacunku i miłości do wszystkich zwierząt. 

Dostępne suczka w wieku  11 miesięcy. CARLA . Jedyny miot Shoreland w Europie. Unikat. Wspaniale odchowana   najwspanialej socjalizowana wsród mnóstwa piesków w róznym wieku, od 21 dnia życia na najzdrowszej diecie BARF, cudowny, rodzinny charakter.Wszelkie badania rodziców. Suczka będzie przy odbiorze wysterilizowana.Data urodzenia 3 kwiecien 2022. Mieliśmy bardzo  trudny wybór, lecz jedna dziewczynka musiała pozostać u Nas, dlatego CARLS jest dostępna po sterylizacji dla najukochańszej rodziny  lub dla wybranej hodowli WYLACZNIE NA WARUNKACH HODOWLANYCH HODOWLI BORDERGOLD oraz na zasadzie współwłasności z hodowcą.

Wszyskie dostępne maluszki oraz inne starsze już odchowane pieski w Menu Hodowla , zakładka dostępne szczenięta poniżej.👇

https://www.hodowla-bordercollie.pl/pl/hodowla-psow/dostepne-szczenieta

OPINIE O NASZEJ HODOWLI Facebook link poniżej oraz następne opinie w opiniach  google.link poniżej.👇

https://g.page/r/Ce_L4UGhxXrBEAE

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2548183545476572&id=100008548530895&sfnsn=mo

TikTok Video Nick: BorderGold_border_collie zapraszamy do oglądania pięknych filmów z Naszymi maluszkami i dorosłymi pieskami.

Hodowla zgłoszona do Powiatowej Inspekcji Weterynarii. Weterynaryjny numer  identyfikacyjny hodowli BorderGold  to PL 24139911. Hodowla po kontroli Inspekcji Weterynarii z wynikiem bardzo dobrym.

Hodowla jest zgłoszona do Inspektoratu Weterynarii na liście hodowli posiadających pozwolenie na eksport psów do Wielkiej Brytanii. Takie pozwolenie posiada wyłącznie hodowla ,która posiada numer identyfikacyjny w Inspektoracie Weterynarii oraz przeszła kontrolę. 
 
Właściciel hodowli  posiada pozwolenie Inspekcji Weterynarii na transport psów w Polsce i w Europie.

Hodowla zgloszona do US ,gdzie rozlicza się z działów specjalnych produkcji rolnej.

 Poznajcie Państwo Naszą Hodowlę Border Collie i unikalne psy z rodowodem.  Jedyna w Polsce prestiżowa australijska linia Nahrof, pochodząca z importu z Australii. W naszej hodowli skupiamy się przede wszystkim na bardzo odpowiedzialnych skojarzeniach, których efektem są przepiękne psy z wyjątkową szatą oraz niesamowitym charakterem. Nasza hodowla Border Collie posiada wszystkie badania genetyczne, badania stawów oraz niezbędne dokumenty. Historia naszej hodowli jest długa. Zapraszamy po więcej informacji w zakładce O NAS. Tutaj przybliżymy Państwu tylko jej część. 

Hagen, tak nazwa się suczka Border Collie, która za sprawą Pani Lauren Sommer znalazła się tutaj na śląsku, w naszej hodowli. To właśnie wyjątkowy, australijski egzemplarz Border Collie zasilił armię naszych ukochanych i niezwykle mądrych psów Border Collie. W naszej hodowli w szczególności kładziemy nacisk na zdrowie psów, które przejawia się w gęstej szacie i jakości włosa, mocnej głowie oraz koścu oraz niezwykle pięknej anatomi.

Border Collie  nie bez powodu nazywany jest najmądrzejszym psem świata. To wyjątkowe stworzenia, uznawane na całym świecie za najinteligentniejszą rasę psów. Posiadają niezwykły charakter. To pies sprawdzający się nie tylko jako pies rodzinny, ale po prostu jako przyjaciel i towarzysz życia. 

Border Collie to rasa psów, które bardzo szybko, ale i chętnie się uczą, są podatne na szkolenia i wykonywanie sztuczek. To wierny przyjaciel, kochajacy rodzinę, wrażliwy, uwielbiający podróże pies, który swoim charakterem porywa najtwardsze serca. 

Nasza linia psów jest wyjątkowa i niepowtarzalna, ponieważ to nie tylko psy, które kochają się uczyć i czerpać z życia, ale to po prostu towarzysze życia, którzy pozwalają nam na spokojny odpoczynek i po prostu wspólne bycie. 

Szczenięta Border Collie

W naszej hodowli co jakiś czas przychodzą na świat szczenięta Border Collie. Poszukujemy dla nich wyjątkowych, pełnych ciepła, radości rodzin. Nie bez znaczenia jest dla nas wrażliwość i szacunek dla zwierząt. Zachęcamy do umówienia się na spotkanie i poznanie naszej hodowli, psów oraz szczeniaków. Z przyjemnością umawiamy osobiste spotkania, a najnowsze wiadomości znajdziecie Państwo na naszym Facebooku.  Rozpoczynamy rezerwacje szczeniąt Border Collie na rok 2022 i 2023. 

W naszej hodowli Border Collie, zwracamy szczególną uwagę na wychowanie i socjalizację piesków już od maleńkiego szczeniaczka. Jako hodowcy przyzwyczajamy szczenięta do sygnałów sensorycznych tj. wielu dźwięków i sygnałów pochodzących z naturalnego środowiska. To niezwykle istotne dla integracji z otoczeniem oraz ich prawidłowego rozwoju. Takie przygotowanie sprawia, że przyszła rodzina nie musi obawiać się ewentualnych problemów z socjalizacją 

W naszej rodzinie niezwykle ważne są rytuały, których szczenięta i psy są oczywiście najważniejsza częścią. Organizacja czasu i życia zapewnia psom bezpieczeństwo i buduje ramy, w których chętnie się odnajdują. Wiedzą zatem kiedy jest czas na zabawę, jedzenie, toaletę oraz odpoczynek.  Border Collie to niezwykle mądra rasa psów, dzięki czemu nauka szczeniąt siusiania w odpowiednie miejsce jest bajecznie prosta. 

W naszej hodowli Border Collie zapewniamy najlepsze żywienie dla psów metodą BARF. Dbamy o jakościowe spacery, wybiegi zabawy edukacyjne i podróże. Dla naszych szczeniąt szukamy domów pełnych miłości, zrozumienia, empatii i wrażliwości.

Dogoterapia Śląsk

Border Collie to pies, który jest niesamowicie rodzinny i przyjazny dzieciom, dlatego w ofercie naszej hodowli na Śląsku, znajduje się również dogoterapia, inaczej zwana kynoterapią. 

Dogoterapia jest wyjątkową metodą wspomagania rehabilitacji oraz rozwoju dzieci. Wszystko odbywa się przy pomocy odpowiednio wyszkolonego psa terapeutycznego rasy Border Collie.  Dogoterapia i zajęcia dla dzieci z nią związane mogą mieć charakter rekreacyjny, edukacyjny lub terapeutyczny. Zajęcia terapeutyczne z udziałem Border Collie,  przynoszą niezwykle imponujące rezultaty w całościowym rozwoju dziecka. 

To nie tylko wspaniała oferta dla rodziców, którzy chcą wspomóc dziecko w szeroko pojętym rozwoju, ale również doskonały pomysł na zajęcia przedszkolne oraz półkolonijne. To także świetna oferta dla domów kultury gdzie organizowane są zajęcia dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. Jesteśmy otwarci na współpracę i zapraszamy do kontaktu. 

Kynoterapia pozwala na złapanie szybkiego kontaktu ze zwierzęciem, obdarzenie je czułym dotykiem i zaufaniem.  Dogoterapia zatem daje fantastyczne efekty w pracy z najmłodszymi.  Pies motywując dzieci do rozwoju i pozyskiwania umiejętności zarówno ruchowych jak i emocjonalnych, odgrywa niezwykłą rolę w terapii dzieci na różnym etapie rozwoju. 

Zapraszamy zarówno na zajęcia rozwojowe jak i wakacje dla dzieci z psami

Hodowla psów Border Collie - gdzie pojechały już nasze pieski - Śląsk, Małopolska i wiele innych

Szanowni Państwo, nasza hodowla Border Collie znajduje się na śląsku, jednak absolutnie nie jest to utrudnieniem, dla wspaniałych rodzin rozmieszczonych w całej Polsce. Mają cudowne domy w naszym kraju, a sporadycznie zamieszkują poza jego granicami, wliczając również odległe kontynenty, aby tak być częścią wspaniałej rodziny. Nasze pieski niejednokrotnie trafiały do ciepłych i rodzinnych domów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. 

Nasze Border Collie znalazły swoje miejsce zarówno na Śląsku jak i w Małopolsce na Mazowszu i w woj. Pomorskim. Zatem miasta takie jak Kraków, Katowice, Warszawa i Gdańsk cieszą się obecnością naszej wyjątkowej australijskiej rasy Border Collie. 

Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń pod nr Tel. +48 792 166 164

Zapraszam do kontaktu

tel.: +48 792 166 164

ul. Wieczorków 11
42 622 Orzech
woj. Śląskie.

Jak do nas dojechać? Mapa Google

 

 
 

Border collie mioty 2022

  Ja i moje Border collie

Szczenięta Border collie