Hodowla Bordercollie

WAKACJE DLA DZIECI Z PSAMI❤DOGOTERAPIA-Zajęcia edukacyjno-terapeutyczne dla dzieci z psami❤Zapraszamy przedszkola, urzędy miast i gmin, domy kultury do współpracy. 

Hodowla zgłoszona i zarejestrowana w Powiatowej  Inspekcji Weterynarii w Tarnowskich Górach pod numerem PL 24139911.

Hodowla zgłoszona w US, rozlicza się w US z działów specjalnych produkcji rolnej.

OPINIE O HODOWLI - link poniżej.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2548183545476572&id=100008548530895&sfnsn=mo

Mamy bardzo dużo zapytań z całego świata o sprzedaż maluszka do USA, Australii,całej Europy, RPA,Japonii, Tajlandii, Brazylii.Odpowiadamy Państwu NIE SPRZEDAJEMY SZCZENIĄT POZA GRANICE KRAJU. NIE SPRZEDAJEMY SZCZENIĄT DO HODOWLI ANI DO ROZRODU.

MAMY SZCZENIĘTA 2022

       Fenomenalne, unikalne dwa mioty ❤

     Isabelle ❤ Michael

                         Hagen ❤ Lucciano

        wolny 1 wspaniały  piesek i 1  cudowna  dziewczynka. Odbiór maluszków połowa lipca  2022. Rezerwacje maluszków oraz wszelkie informacje codziennie w godzinach 12:00 do 20:00.

Zapraszamy do Menu WAŻNE INFORMACJE. Tam również są podane ceny za dany miot maluszków. 

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu rodzinne miejsce ogromnej przyjaźni z psem

Bordergold Border Collies ZKwP-FCI. 

Wielka przyjaźń z psami najwspanialszej rasy border collie od 2002 roku.

Zadzwoń do nas tel: +48 792 166 164

Mamy maluszki 2022❤Prestiżowa linia australijska . Przepiękne psy o najwspanialszych charakterach. Zaparaszamy do menu WAŻNE INFORMACJE oraz Hodowla psów i dostępne szczenięta . Zapraszamy do rezerwacji maluszków.

MAMY MALUSZKI 2022 najbardziej prestiżowych linii na świecie. Piękne, zdrowe i bardzo rodzinne psy kochające ponad wszystko swoją rodzinę.Proszę zawsze zapytać również o dostępność maluszka w wieku około 4 - 12 miesięcy. 

W tej chwli dostępne:maj 2022 rok.

NIESAMOWITY CHŁOPCZYK- 11 miesięcy. Australijska  linia show. Przepiękny pies o absolutnie rodzinnym charakterze.  Rodzice : Pricilla & Ricardo. Unikalny rodowód. Wspaniały,  kochający pies. Piękny, rodzinny, kochający czlowieka ponad wszystko. Bardzo mądry. Przytulaśny, całuśny. Doskonale odżywiony- najzdrowsza dieta Barf od 4 tygodnia życia pieska.Najlepszy towarzysz podróży.Wspaniale chodzi na smyczy, wspaniale chodzi bez smyczy- idealne przywołanie, nauczony i uwielbia jazdzić samochodem. Wspaniały pies jako towarzysz życia. Cena za pieska 9500 zł. Wyłącznie dla najcudowniejszej rodziny.

Następne maluszki z unikalnego skojarzenia do odbioru połowa lipca 2022. Skojarzenie Hagen ❤ Lucciano. UNIKAT❤ Niesamowita linia australijska.Ostatni miot Naszej wspaniałej suczki Hagen ( import Aaustralia)

Ponadto rezerwacje na maluszki trwają cały rok i przez cały rok można zarezerwować szczenię w zależności od tego, kiedy jesteście Państwo bardzo pewnie i odpowiedzialnie gotowi na przyjęcie do domu nowego, ukochanego członka rodziny.

Unikalne skojarzenia szczeniąt. W każdym roku rownież  i w  2022 spodziewamy się kilku bardzo prestiżowych miotów. Odbiór maluszków sierpien,  wrzesien,  grudzien 2022.

Poniżej kilka słów z historii o Nas.

 Cóż znaczy życie bez psa...Bez jego najszczerszej przyjaźni i nieskończonej miłości... Bez oczu, które wciąż w Nas wpatrzone zrobią dla Nas wszystko, w zamian za zawsze dobre, miłe słowo, uśmiech, życie bez kłopotów i wspólne przytulenie. No właśnie... .Dla Nas jedna z najpiękniejszych rzeczy w życiu jak mogła Nas spotkać, móc przebywać i żyć w towarzystwie psów.

Moja historia przygody z psami rasy Border collie

Moja historia i przygoda życia z psami rozpoczęła się w dniu moich urodzin, kiedy to na świecie przywitał mnie sznaucer olbrzym-Haga, a później Ares, Kajtek, Aga, Czarek, zajączki i ptaszki, które wciąż ratowali Nasi ukochani rodzice i dziadkowie, ludzie bardzo kochający zwierzęta. Moja przygoda życia z psami rasy border colie rozpoczęła sie w roku 2002 , kiedy to do mojego domu przybyła moja ukochana suczka Border colie Pami. Suczka pochodziła z najlepszej hodowli w owym czasie w Polsce i  pochodziła ze wspaniałego skojarzenia cudownych psów słynnego  Arisa z Cesalky  i Carmen Czechmate. Aris był najbardziej utytułowanym psem trialowym w Polsce, Mistrzem i Vicemistrzem Polski w pasieniu. Aris był pierwszym w Polsce psem, który uzyskał certyfikat użytkowosci. Ci,  którzy znają historię border colie w Polsce wiedzą o czym piszę.  Naszą najpiękniejszą wieź, Nasze dni,  które z nią spędziłam i wspólny czas, który był Nam dany nie można opisać żadnymi słowami. To właśnie dzięki Pani poznałam tak wspaniałą rasę psów, tak niesamowity, człowieczy charakter, możliwosć wielkiej, prawdziwej, emocjonalnej więzi i wielkie szczęście jakie może dać przebywanie z psem.  A potem już Pani czekała na świecie na Naszą córeczkę, malutką Julię. Może nazwę to wszystko jako WIEKIE SZCZĘSCIE I OGROMNY DAR  za prawdziwy szacunek, przyjaźń, szczery uśmiech, wszelką pomoc, zrozumienie, niesamowitą wrażliwość, cierpliwość i pokorę w stosunku do zwierząt.

Pierwszy pies Border collie w naszej hodowli 

Jeden z najlepszych hodowców na świecie z Australii zaufał Nam tak bardzo i tak bardzo Nas docenił jako ludzi, że zgodził się na wysłanie do Nas do Polski do Naszej hodowli BorderGold cudownej suczki Hagen. To był jeden z najpiękniejszych  dni w Naszej hodowli. Jesteśmy bardzo wdzięczni pani Lauren Sommers za tak wielkie zaufanie do Nas i za możliwość wprowadzenia do Polski nowej jakości Border Collie. Psy przepiękne, niesamowita, długa,  gęsta szata, wspaniała jakość włosa, mocna głowa, mocny kościec, piękna anatomia, niskie na łapach, wspaniały, długi , nisko osadzony ogon, niesamowite , naturalne osadzone uszy. I ten nie do opisania CHARAKTER - pies rodzinny, kochający ponad życie swoją rodzinę, opiekuńczy, wrażliwy, kochający podróże, morze, góry i wszystko to co kocha jego rodzina. Pies bardzo poddany na edukację, uczy się wszystkiego bardzo szybko. Absolutnie obalam mit o Border Collie, które nie dają Nam spokojnie żyć, ponieważ ciągle muszą coś robić, ciągle muszą pracować, wciąż uprawiać sporty itp. Tak, owszem linia pracująca Border Collie TAK, ale NIE NASZA LINIA. Żaden Nasz pies, a mamy ich bardzo dużo nie ma takich cech. Każdy Nas piesek jest doskonale wychowany , bardzo szczęśliwy z Nami i każdy ma zapewnione wszystko co jest dla niego najważniejsze , to znaczy: najlepsze jedzenie, spacery, wybiegi, zabawy, edukacje, przebywanie w domu i w ogrodzie, w parku,w lesie, na łące, na wakacjach, nad morzem, w górach, nad jeziorem,  w łóżeczku, na kanapie, na fotelu i ma mnóstwo przytulania, całowania i rozmowy każdego dnia i przez cały dzień. I każdy piesek ma jeszcze coś bardzo ważnego - spokój w głowie i na duszy, relaks i wielką miłość i szacunek od Nas. I każdy ma swojego przewodnika, który go prowadzi mądrze i spokojnie przez życie.  Wszystko zależy od wychowania pieska od maleńkiego szczeniaczka. Wszystko zależy od Nas. Tak jak wychowamy szczeniaczka , z takim  juniorkiem , a później z dorosłym pieskiem będziemy iść przez życie, a życie to musi być dobre i dla Państwa i dla pieska. My jako hodowcy wykonujemy potężną pracę doskonale socjalizując maluszki, pokazując im wszystko co możliwe i przyzwyczajając go do wielu dźwięków i sygnałów, muzyki, policji, straży pożarnej, samochodów, obcych ludzi-mężczyzn i kobiet oraz dzieci i wielu innych. Pieski też mają swoje zorganizowane życie, które bardzo lubią, wiedzą kiedy jest zabawa, kiedy jest jedzenie oraz , że po każdym jedzeniu jest odpoczynek. Maja swoją toaletkę i tylko tam idą siusiu i kupkę. Wystarczy wszystko dobrze pokazać i zorganizować, aby bylo w sposób najłatwiejszy zrozumiałe dla maluszka i to wystarczy. Trzeba być po prostu dobrym, cierpliwym, odpowiedzialnym człowiekiem i przewodnikiem. Odpowiedzialność ponad wszystko i prawdziwe wielkie serce. One mają tylko Nas. Tego się nie da nauczyć, takim człowiekiem się jest, a nie bywa i tylko takich ludzi i rodzin zawsze poszukuję dla Naszych cudownych i wyjątkowych szczeniąt z tak unikalnych linii świata.

Gdzie znajduje się nasza Hodowla. 

Nasza hodowla psów rasy Border collie mieści się w województwie śląskim przy Ul. Wieczorków 11, kod pocztowy 42-622 Orzech woj. Śląskie. Naszymi klientami są osoby z całej Polski. Przyrządzając do nas osoby z województwa małopolskiego, śląskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego, podlaskiego, wielkopolskiego, świętokrzyskiego. Nasza hodowla Border collie oferuje szczenięta mioty 2022 roku oraz przyjmujemy zamówienia na 2023r. Jeśli marzysz o szczeniaku rasy Border collie z profesjonalnej hodowli to zapraszamy do nas, mamy ogromne doświadczenie w tym temacie. Hodowla psów to nasza pasja. Border collie mioty możesz u nas wybrać konkretnego szczeniaka. Zapraszamy do nas :)

Małopolskie, śląskie, mazowieckie, dolnośląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie - to wojedzództwa z których przyjeżdzają każdego dnia do nas klienci.

O rasie Border collie

Rasa Border collie jest niezwykle popularna w naszym kraju. Prawie każdy chciałby mieć tak pięknego i urodziwego psiaka który zarazem jest uważany za najmąrzejszego psa na świecie. Jak wiemy szczeniaki Border collie oraz dorosłe psy wymagają niezwykłej opieki. Wiele osób w świecie show biznesu czy celebryci posiadają Border collie, przez co rasa ma niezwykę wysoką popularnośc na całym świecie. Jest to średniej wielkości pies, o czasem zróżnicowanych cechach wyglądu. Psy Border collie są niezwykle ciekawe świata, potrzebują dużej aktywności oraz dają mnóstwo radości. Rasa psów jest dość odporna na różne choroby, czasem psy przeżywają nawet 15 lat. Nie wymagają jakieś szczególnej pielęgnacji, dokladne instrukcje opieki nad Border collie przedstawiamy przy zakupię psa lub szczeniaka. Zapraszamy do naszej hodowli na Śląsku. 

 

Szanowni Państwo.

Psy wiele mnie w życiu nauczyły, uwielbiam jak drepczą za mną całe dnie, byle tylko być ze mną. A ja tęsknie za Nimi bardzo nawet jeśli są tuż obok mnie... .Hodowlą psów Border collie zajęłam się z wielkiej pasji, z wielkiej miłości do psów i z wielkiej odpowiedzialności za psy.

Jest dla mnie ogromną przyjemnością móc podzielić się z Państwem moją wiedzą, którą zdobywam wiele lat, moim długoletnim doświadczeniem w przebywaniu z psami Border collie, w zrozumieniu psów, w edukacji psów, we wspaniałym szkoleniu psów, które tak naprawdę jest możliwe tylko wtedy istnieje ta ogromna więź pomiędzy psem a człowiekiem. Tylko wtedy wspólna nauka, zabawa, czas i  oparte na zrozumieniu wspólne życie jest spełnieniem.

Mam też wielką nadzieję, iż uda mi sie przekazać Państwu moja wielka pasję zrozumienia z psem opartą na wielkiej wspólnej więzi już z małym szczeniakiem czyli w okresie tak naprawdę najważniejszym. Dlatego jako specjalizację obrałam sobie szkolenie szczeniąt Border collie.

Nasza praca Naszą pasją, a Bordergold to prawdziwe miejsce , prawdziwej przyjaźni człowieka z psem, tej najlepszej , która zawsze będzie trwać... .

 

Kontakt do naszej hodowli Border Collies

Zapraszam Państwa najserdeczniej do Nas. Zapraszamy do Menu TRENERZY, aby poznać Nas lepiej.
Profesjonalna Hodowla Border Collies Poland - unikalne linie Border Collie na świecie. 

mgr Izabella Stępniowska

Technik weterynarii. Nr zawodowy C/22002829/21 oraz c/22000172/21

Certyfikowany Dogoterapeuta. licencja nr ZZ /0/01/15

Trener psów

Zapraszam do kontaktu

tel.: +48 792 166 164

ul. Wieczorków 11
42 622 Orzech
woj. Śląskie.

Jak do nas dojechać? Mapa Google

 

 
 

Border collie mioty 2022

  Ja i moje Border collie

Szczenięta Border collie