Hodowla Bordercollie

mini 8fed71f6 c84b 4dad 8307 7c3675554368mini 1361d77f b0b8 4c8d b225 d930959a3c8c 

Nasza Pasja

zobacz o Nas film »


Hodowla Border Collie Śląsk Małopolska

Jeżeli kochasz prawdziwie zwierzęta, jeżeli tęsknisz prawdziwie za maluszkiem w domu,  jesteś jesteś cierpliwy i bardzo odpowiedzialny,  bardzo opiekuńczy i wrażliwy w stosunku do zwierząt, jeżeli szczeniaczek w domu to dla  Ciebie najwspanialszy członek rodziny , którego nie zostawia się na wiele godzin idąc do pracy oraz którego karmi się  najzdrowszym jedzeniem to zapraszam Państwa do przeczytania Naszej strony internetowej i do kontaktu z Nami.

Jedyne takie mioty w Polsce ❤️ Australijska linia show. Najwspanialsze rodzinne charaktery. Linia dogoterapeutyczna. Niesamowite psy, pelne wielkiej empatii,  wrażliwości i miłości do swojej rodziny. Proszę zapoznać się z wszystkimi opiniami na temat Naszej hodowli.Linki poniżej.Wszelkie badania genetyczne oraz badania stawów.  Cała hodowla od 12 lat na najzdrowszej diecie BARF. Maluszki od 21 dnia już wprowadzamy Barf.

Odbiór maluszków od marzec 2024 do grudzien 2024. Więcej informacji w zakładce SZCZENIĘTA oraz WAŻNE INFORMACJE. 

Mamy dostępne szczenięta i juniorki. Zapraszam do kontaktu. 

1.Pricilla & Ricardo. Niesamowite szczenięta australijskiej linii show. Dostępna PRZEPIĘKNA dziewczynka i Przepiękny chłopczyk . Szczenięta urodzone 25.04. 2023. Dostępny z tego miotu chłopczyk o NIESAMOWITYM charakterze z linii dogoterapii. Spokojniejszy, wspaniały, całuśny,  piękny, wspaniałe potrafi jeździć w samochodzie długie trasy-ze mną szczenięta jezdza do Warszawy, Krakowa, Łodzi celem celem najwyższej jakości socjalizacji PuppyYoga.

2. Kate & Ricrdo następny Unikalny miot, światowa , australijska linia show. Dostępna suczka i piesek. Cudowna para,  Charakter wspaniały,  bardzo kochający,  oddany.  Piękne,  zdrowe, radosne, bardzo szczęśliwe i bardzo u Nas kochane.

 Zapraszam do kontaktu bardzo kochane rodziny,pełne wielkiego szacunku i miłości do wszystkich zwierząt. 

Dostępne suczka w wieku  11 miesięcy. CARLA . Jedyny miot Shoreland w Europie. Unikat. Wspaniale odchowana   najwspanialej socjalizowana wsród mnóstwa piesków w róznym wieku, od 21 dnia życia na najzdrowszej diecie BARF, cudowny, rodzinny charakter.Wszelkie badania rodziców. Suczka będzie przy odbiorze wysterilizowana.Data urodzenia 3 kwiecien 2022. Mieliśmy bardzo  trudny wybór, lecz jedna dziewczynka musiała pozostać u Nas, dlatego CARLS jest dostępna po sterylizacji dla najukochańszej rodziny  lub dla wybranej hodowli WYLACZNIE NA WARUNKACH HODOWLANYCH HODOWLI BORDERGOLD oraz na zasadzie współwłasności z hodowcą.

Wszyskie dostępne maluszki oraz inne starsze już odchowane pieski w Menu Hodowla , zakładka dostępne szczenięta poniżej.👇

https://www.hodowla-bordercollie.pl/pl/hodowla-psow/dostepne-szczenieta

OPINIE O NASZEJ HODOWLI Facebook link poniżej oraz następne opinie w opiniach  google.link poniżej.👇

https://g.page/r/Ce_L4UGhxXrBEAE

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2548183545476572&id=100008548530895&sfnsn=mo

TikTok Video Nick: BorderGold_border_collie zapraszamy do oglądania pięknych filmów z Naszymi maluszkami i dorosłymi pieskami.

Hodowla zgłoszona do Powiatowej Inspekcji Weterynarii. Weterynaryjny numer  identyfikacyjny hodowli BorderGold  to PL 24139911. Hodowla po kontroli Inspekcji Weterynarii z wynikiem bardzo dobrym.

Hodowla jest zgłoszona do Inspektoratu Weterynarii na liście hodowli posiadających pozwolenie na eksport psów do Wielkiej Brytanii. Takie pozwolenie posiada wyłącznie hodowla ,która posiada numer identyfikacyjny w Inspektoracie Weterynarii oraz przeszła kontrolę. 
 
Właściciel hodowli  posiada pozwolenie Inspekcji Weterynarii na transport psów w Polsce i w Europie.

Hodowla zgloszona do US ,gdzie rozlicza się z działów specjalnych produkcji rolnej.

Poznajcie Państwo Naszą Hodowlę Border Collie i unikalne psy z rodowodem.  Jedyna w Polsce prestiżowa australijska linia Nahrof, pochodząca z importu z Australii. W naszej hodowli skupiamy się przede wszystkim na bardzo odpowiedzialnych skojarzeniach, których efektem są przepiękne psy z wyjątkową szatą oraz niesamowitym charakterem. Nasza hodowla Border Collie posiada wszystkie badania genetyczne, badania stawów oraz niezbędne dokumenty. Historia naszej hodowli jest długa. Zapraszamy po więcej informacji w zakładce O NAS. Tutaj przybliżymy Państwu tylko jej część. 

Hagen, tak nazwa się suczka Border Collie, która za sprawą Pani Lauren Sommer znalazła się tutaj na śląsku, w naszej hodowli. To właśnie wyjątkowy, australijski egzemplarz Border Collie zasilił armię naszych ukochanych i niezwykle mądrych psów Border Collie. W naszej hodowli w szczególności kładziemy nacisk na zdrowie psów, które przejawia się w gęstej szacie i jakości włosa, mocnej głowie oraz koścu oraz niezwykle pięknej anatomi.

Border Collie  nie bez powodu nazywany jest najmądrzejszym psem świata. To wyjątkowe stworzenia, uznawane na całym świecie za najinteligentniejszą rasę psów. Posiadają niezwykły charakter. To pies sprawdzający się nie tylko jako pies rodzinny, ale po prostu jako przyjaciel i towarzysz życia. 

Border Collie to rasa psów, które bardzo szybko, ale i chętnie się uczą, są podatne na szkolenia i wykonywanie sztuczek. To wierny przyjaciel, kochajacy rodzinę, wrażliwy, uwielbiający podróże pies, który swoim charakterem porywa najtwardsze serca. 

Nasza linia psów jest wyjątkowa i niepowtarzalna, ponieważ to nie tylko psy, które kochają się uczyć i czerpać z życia, ale to po prostu towarzysze życia, którzy pozwalają nam na spokojny odpoczynek i po prostu wspólne bycie. 

Szczenięta Border Collie - rasowe szczeniaki Border Collie

W naszej hodowli co jakiś czas przychodzą na świat szczenięta Border Collie. Poszukujemy dla nich wyjątkowych, pełnych ciepła, radości rodzin. Nie bez znaczenia jest dla nas wrażliwość i szacunek dla zwierząt. Zachęcamy do umówienia się na spotkanie i poznanie naszej hodowli, psów oraz szczeniaków. Z przyjemnością umawiamy osobiste spotkania, a najnowsze wiadomości znajdziecie Państwo na naszym Facebooku.  Rozpoczynamy rezerwacje szczeniąt Border Collie na rok 2022 i 2023. 

W naszej hodowli Border Collie, zwracamy szczególną uwagę na wychowanie i socjalizację piesków już od maleńkiego szczeniaczka. Jako hodowcy przyzwyczajamy szczenięta do sygnałów sensorycznych tj. wielu dźwięków i sygnałów pochodzących z naturalnego środowiska. To niezwykle istotne dla integracji z otoczeniem oraz ich prawidłowego rozwoju. Takie przygotowanie sprawia, że przyszła rodzina nie musi obawiać się ewentualnych problemów z socjalizacją 

W naszej rodzinie niezwykle ważne są rytuały, których szczenięta i psy są oczywiście najważniejsza częścią. Organizacja czasu i życia zapewnia psom bezpieczeństwo i buduje ramy, w których chętnie się odnajdują. Wiedzą zatem kiedy jest czas na zabawę, jedzenie, toaletę oraz odpoczynek.  Border Collie to niezwykle mądra rasa psów, dzięki czemu nauka szczeniąt siusiania w odpowiednie miejsce jest bajecznie prosta. 

W naszej hodowli Border Collie zapewniamy najlepsze żywienie dla psów metodą BARF. Dbamy o jakościowe spacery, wybiegi zabawy edukacyjne i podróże. Dla naszych szczeniąt szukamy domów pełnych miłości, zrozumienia, empatii i wrażliwości.

Hodowla Border Collie Śląskie, Małopolskie, Łódzkie, Opolskie, Dolnośląskie, Mazowieckie, Zachodniopomorskie - Nasze pieski zamieszkują wszystkie województwa Polski

Witaj w naszej hodowli Border Collie na śląsku, miejscu, gdzie pasja do tej wyjątkowej rasy spotyka się z troską o zdrowie, dobrostan i szczęście naszych psów. Nasza hodowla ma na celu nie tylko rozmnażanie psów, ale także dbanie o ich genetykę, rozwój osobowości oraz zapewnienie im jak najlepszych warunków życia. Przedstawiamy kilka zasad, które kierują naszą hodowlą: Przede wszystkim dbamy o zdrowie naszych psów. Regularnie poddajemy je badaniom genetycznym oraz kontrolujemy ich stan zdrowia podczas wizyt u weterynarza. Zapewniamy naszym psom odpowiednią dietę, aktywność fizyczną oraz stymulację umysłową, aby utrzymać ich w jak najlepszej kondycji. Wybieramy rodziców szczeniąt starannie, biorąc pod uwagę nie tylko ich wygląd zewnętrzny, ale także cechy charakteru, zdrowie oraz osiągnięcia w konkursach i wystawach. Dążymy do hodowania psów, które nie tylko są piękne, ale także inteligentne, posłuszne i zdrowe. Szczenięta wychowujemy w domowym środowisku, gdzie mają kontakt z ludźmi i innymi zwierzętami od najmłodszych lat. Staramy się zapewnić im jak najbardziej wszechstronne doświadczenia, aby stały się pewnymi siebie, przyjaznymi i dobrze zrównoważonymi psami. Jesteśmy otwarci na komunikację z przyszłymi właścicielami naszych psów. Chętnie udzielamy odpowiedzi na pytania, udzielamy porad i dzielimy się naszym doświadczeniem w pielęgnacji i wychowaniu Border Collie. Nie tylko przed zakupem, ale i po zakupie szczeniąt. Przed adopcją szczenięcia zapewniamy przyszłym właścicielom pełną informację na temat rasy, potrzeb hodowlanych oraz zasad opieki nad psem.Po adopcji szczenięcia nadal jesteśmy dostępni dla przyszłych właścicieli, służąc pomocą i wsparciem w zakresie szkolenia, wychowania i opieki nad psem. Zachęcamy do regularnego kontaktu oraz dzielenia się radością i sukcesami związanych z posiadaniem Border Collie.

Nasza hodowla Border Collie na Śląsku opiera się na zasadach etyki, troski o zwierzęta oraz pasji do tej wyjątkowej rasy. Naszym celem jest hodowanie zdrowych, szczęśliwych i zrównoważonych psów, które będą doskonałymi towarzyszami dla swoich właścicieli przez wiele lat. Jeśli jesteś zainteresowany adopcją szczenięcia z naszej hodowli, serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony internetowej!

Dogoterapia Śląsk - terapia z Border Collie na śląsku i nie tylko

Border Collie to pies, który jest niesamowicie rodzinny i przyjazny dzieciom, dlatego w ofercie naszej hodowli na Śląsku, znajduje się również dogoterapia, inaczej zwana kynoterapią. 

Dogoterapia jest wyjątkową metodą wspomagania rehabilitacji oraz rozwoju dzieci. Wszystko odbywa się przy pomocy odpowiednio wyszkolonego psa terapeutycznego rasy Border Collie.  Dogoterapia i zajęcia dla dzieci z nią związane mogą mieć charakter rekreacyjny, edukacyjny lub terapeutyczny. Zajęcia terapeutyczne z udziałem Border Collie,  przynoszą niezwykle imponujące rezultaty w całościowym rozwoju dziecka. 

To nie tylko wspaniała oferta dla rodziców, którzy chcą wspomóc dziecko w szeroko pojętym rozwoju, ale również doskonały pomysł na zajęcia przedszkolne oraz półkolonijne. To także świetna oferta dla domów kultury gdzie organizowane są zajęcia dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. Jesteśmy otwarci na współpracę i zapraszamy do kontaktu. 

Kynoterapia pozwala na złapanie szybkiego kontaktu ze zwierzęciem, obdarzenie je czułym dotykiem i zaufaniem.  Dogoterapia zatem daje fantastyczne efekty w pracy z najmłodszymi.  Pies motywując dzieci do rozwoju i pozyskiwania umiejętności zarówno ruchowych jak i emocjonalnych, odgrywa niezwykłą rolę w terapii dzieci na różnym etapie rozwoju. 

Zapraszamy zarówno na zajęcia rozwojowe jak i wakacje dla dzieci z psami

Hodowla Border Collie Śląskie - wyjątkowe pieski w sercu śląska

Serdecznie witamy Państwa w naszej hodowli Border Collie na Śląsku. Jesteśmy dumni z faktu, że nasza hodowla skupia się na prestiżowej australijskiej linii Nahrof, pochodzącej z importu z samej Australii. Nasze psy to nie tylko piękne zwierzęta z imponującym rodowodem, ale przede wszystkim niesamowite osobowości, pełne empatii, wrażliwości i miłości do swoich rodzin.

O Australijskiej Linii Show Nahrof:

Nahrof to nazwa, która w świecie hodowli Border Collie kojarzy się z doskonałością. Nasza hodowla może poszczycić się unikalną linią pochodzącą z Australii, co stanowi o naszej wyjątkowości nie tylko w Polsce, ale i Europie. Dzięki starannym skojarzeniom i dbałości o genetyczną spójność, uzyskujemy przepiękne psy o wyjątkowych cechach charakteru.

Rodzinne Charaktery Border Collie - na śląsku liczy się bliskość ze zwierzętami

W naszej hodowli na śląsku kładziemy ogromny nacisk na socjalizację szczeniąt od najwcześniejszych dni ich życia. Uczymy je rozpoznawania różnych dźwięków i sygnałów z otoczenia, co ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego rozwoju i integracji z rodziną. Warto podkreślić, że Border Collie to nie tylko inteligentne psy, ale również niesamowicie łatwe do wychowania. Nasze szczenięta są już przygotowywane do życia w nowym domu, co eliminuje potencjalne problemy z socjalizacją.

Dogoterapia z Border Collie na śląsku

Nasze psy Border Collie nie tylko zdobią nasze domy, ale również są doskonałymi partnerami w dogoterapii. Ich wrażliwość i empatia sprawiają, że doskonale radzą sobie w roli terapeutycznej. Wspierają emocjonalny rozwój ludzi i przynoszą radość oraz poczucie bezpieczeństwa. W naszej hodowli posiadamy licencjonowanego dogoterapeutę, który przy współpracy z wyszkolonym Border Collie prowadzą dogoterapię na terenie śląska, małopolski, woj. opolskiego i innych polskich miast. Nasza oferta jest skierowana do przedszkoli, żłobków, domów seniora, centrów kultury, a nawet bawilandii. 

Zdrowie Border Collie na Pierwszym Miejscu

Dla nas zdrowie naszych psów to priorytet. Przeprowadzamy wszystkie niezbędne badania genetyczne i stawów, aby zapewnić, że nasze psy są wolne od dziedzicznych chorób. Cała nasza hodowla funkcjonuje na diecie BARF od 12 lat, co gwarantuje optymalne żywienie dla naszych zwierząt. Dzięki temu nasze Border Collie nie zaskakują swoich rodzin niespodziewanymi schorzeniami. Doskonała postawa i proporcje naszych piesków oraz wyjątkowy wygląd jest doceniany przez mieszkańców śląska, małopolski, wielkopolski, dolnośląskiego i nie tylko! Ponieważ nasze szlachetne Border Collie trafiają w takie zakątki całego globu jak Brazylia. Tak! Właśnie to nasz piesek w 2023 roku trafił do Brazylii

Bezpieczeństwo i Legalność Hodowli Border Collie

Jako odpowiedzialni hodowcy, jesteśmy zarejestrowani i monitorowani przez Powiatową Inspekcję Weterynarii. Posiadamy również pozwolenie na eksport psów do Wielkiej Brytanii, co potwierdza naszą jakość i zgodność z międzynarodowymi standardami.

Rytuały i Dbałość o Dobrostan - w hodowli na śląsku dbamy o dobrostan naszych ukochanych Border Collie

W naszej hodowli kładziemy duży nacisk na rytuały i organizację czasu życia psów. Dzięki temu, nasze Border Collie czują się bezpieczne i pewnie, wiedząc, kiedy jest czas na zabawę, jedzenie, toaletę i odpoczynek. To kluczowe dla ich harmonijnego rozwoju.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszej hodowli, które potwierdzają nasze zaangażowanie, troskę o psy oraz wysoką jakość naszych zwierząt. Cieszymy się, że możemy dzielić się z Państwem radością z posiadania Border Collie, które nie tylko zdobywają serca swoich właścicieli, ale również przynoszą wiele radości i pozytywnej energii do życia każdej rodziny.

Hodowla Border Collie Małopolska - Z pasją i troską o wyjątkowe psy rasy Border Collie

Malownicza Małopolska to tutaj trafiają niezwykle często psy z naszej hodowli Border Collie Mamy to szczęście, że te niesamowite psy, są częścią naszego życia, a nasza pasja i zaangażowanie widoczne są w każdym szczególe naszej hodowli.

Historia i Rodowód Border Collie - doceniają to rodziny z wielu zakątków Polski w tym z Małopolski

Nasza hodowla to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Posiadamy w hodowli Border Collie wyjątkową linię Nahrof, pochodzącą z Australii, co nadaje naszej hodowli niepowtarzalny charakter. Nasze psy nie tylko prezentują imponujący rodowód, ale są także niezwykłymi członkami naszej rodziny. Dzięki szlachetnym rodowodom i niezwykłej historii naszej hodowli tak często mieszkańcy Małopolski wybierają nasze pieski jako towarzyszy na życie. 

Charaktery Border Collie  i Dogoterapia w Małopolsce

W hodowli kładziemy duży nacisk na charaktery naszych psów. Są one nie tylko piękne, ale również pełne empatii i wrażliwości. To doskonałe towarzystwo dla rodzin, a ich zdolności dogoterapeutyczne sprawiają, że potrafią wnosić radość i wsparcie emocjonalne w życie każdego członka rodziny. W naszej hodowli posiadamy licencjonowanego dogoterapeutę, oraz psa przygotowanego do dogoterapii, dzięki czemu prowadzimy dogoterapię na terenie Małopolski. 

Zdrowie i Żywienie w Hodowli Border Collie - mieszkańcy Małopolski doceniają te aspekty naszej hodowli Border Collie

Dla nas ważne jest, aby nasze psy były zdrowe i pełne energii. Stawiamy na regularne badania genetyczne i stawów, by zapewnić im najlepszą opiekę zdrowotną. Od 12 lat praktykujemy żywienie metodą BARF, co gwarantuje naszym psom pełnowartościową i zrównoważoną dietę.

Dzięki temu w naszej hodowli posiadamy prawdziwie piękne okazy i szlachetne Border Collie, które zachwycają piękną postawą, doskonałymi proporcjami, generalnym zdrowiem i fenomenalną lśniącą sierścią wraz z błyszczącymi, pięknymi oczyma. 

Legalność i Bezpieczeństwo naszej hodowli Border Collie

Nasza hodowla jest zarejestrowana i monitorowana przez Inspekcję Weterynaryjną. Posiadamy pozwolenie na eksport psów do Wielkiej Brytanii, co potwierdza naszą zgodność z międzynarodowymi standardami. Dbamy również o bezpieczeństwo transportu psów w Polsce i Europie.

Rytuały i Dbałość o Dobrostan - Małopolskie rodziny doceniają kultywowanie rytuałów w naszej hodowli Border Collie

W naszej hodowli kładziemy duży nacisk na codzienne rytuały, które zapewniają psom poczucie bezpieczeństwa. Organizacja czasu i życia sprawia, że nasze Border Collie doskonale odnajdują się w każdej sytuacji. Nauka podstawowych zasad, takich jak siusianie w odpowiednie miejsce, jest dla nich naturalna dzięki ich niezwykłej inteligencji.

Zapraszamy Państwa do poznania naszej hodowli Border Collie - Nasze Border Collie są nie tylko na śląsku, ale również w Małopolsce i innych częściach kraju.  Tutaj nie tylko znajdą Państwo piękne psy z doskonałym rodowodem, ale także doświadczą Państwo atmosfery pełnej miłości, troski i pasji do tych wspaniałych zwierząt.

Hodowla psów Border Collie - gdzie pojechały już nasze pieski - Śląsk, Małopolska Mazowieckie, Pomorskie, Łódzkie

Szanowni Państwo, nasza hodowla Border Collie znajduje się na śląsku, jednak absolutnie nie jest to utrudnieniem, dla wspaniałych rodzin rozmieszczonych w całej Polsce. Mają cudowne domy w naszym kraju, a sporadycznie zamieszkują poza jego granicami, wliczając również odległe kontynenty, aby tak być częścią wspaniałej rodziny. Nasze pieski niejednokrotnie trafiały do ciepłych i rodzinnych domów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. 

Nasze Border Collie znalazły swoje miejsce zarówno na Śląsku jak i w Małopolsce na Mazowszu i w woj. Pomorskim. Zatem miasta takie jak Kraków, Katowice, Warszawa i Gdańsk cieszą się obecnością naszej wyjątkowej australijskiej rasy Border Collie. 

Hodowla Border Collie BorderGold

Nasza pasja do Border Collie przejawia się nie tylko w hodowli, ale również w tworzeniu silnych więzi z naszymi psami oraz dbaniu o ich zdrowie, dobrostan i szczęście.

W hodowli BorderGold kładziemy ogromny nacisk na jakość genetyczną i rodowód naszych psów. Dzięki starannie dobranym rodzicom o doskonałych cechach charakteru i rodowodzie, możemy zapewnić, że nasze szczenięta odziedziczą najlepsze cechy rasowe i będą idealnymi towarzyszami dla swoich przyszłych właścicieli.

Zdrowie i dobrostan naszych psów są dla nas najważniejsze. Dlatego każdy nasz pies przechodzi regularne badania weterynaryjne oraz testy genetyczne, aby zapewnić, że są one wolne od dziedzicznych chorób i schorzeń. Zapewniamy im również odpowiednią dietę, oparta o BARF, aktywność fizyczną oraz mnóstwo miłości i troski, które są niezbędne dla ich zdrowego i szczęśliwego życia.

Naszą hodowlę prowadzi doświadczony trener, technik weterynarii i dogoterapeuta, który nie tylko kocha psy, ale również doskonale się nimi opiekuje. Dzięki swoim umiejętnościom i wiedzy, dba nie tylko o fizyczne, ale także psychiczne i emocjonalne potrzeby naszych psów, sprawiając, że są one zrównoważone, szczęśliwe i gotowe do spełniania różnorodnych ról, zarówno jako towarzysze rodzinne, jak i ewentualnie psy terapeutyczne.

Zapraszamy do Świata BorderGold - hodowli Border Collie na śląsku :

Jeśli szukasz idealnego szczenięcia Border Collie, które będzie nie tylko piękne, ale także zdrowe, zrównoważone i pełne miłości, nie szukaj dalej! Zapraszamy Cię do odkrycia naszego świata BorderGold i dołączenia do naszej wielkiej rodziny miłośników Border Collie!

Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń pod nr Tel. +48 792 166 164

Zapraszam do kontaktu

tel.: +48 792 166 164

woj. Śląskie.

Jak do nas dojechać? Mapa Google

 

 
 

Border collie mioty 2022

  Ja i moje Border collie

Szczenięta Border collie


Nasza Pasja zobacz o Nas film