Hodowla Bordercollie

Planowane mioty Border Collie - szczenięta Border Collie 2022/2023

Niesamowity miot Pricilla I Sidney. Drodzy, oczekujemy na szczenięta Border Collie. Spodziewamy się niesamowitego miotu Pricilla & Sidney. Jedyna w Polsce linia australijska Nahrof i linia legendarnego psa Border Collie na świecie Pikkupaimenen Great Pretender at Locheil i to w pierwszym pokoleniu. Jedyny taki miot w Polsce. Przepiękna suka i doskonały pies.

Odbiór szczeniąt listopad / grudzień 2022.

Zapraszamy do rozmowy i rezerwacji szczeniąt. Nasze psy Border Collie cechują się wyjątkowym, rodzinnym, charakterem. To przepiękne psy z australijskiej, ELITARNEJ linii show. Jedyne w Polsce, prestiżowe, światowe rodowody. Jesteśmy jedyną hodowlą w Polsce , która posiada szczenięta czystej linii australijskiej Nahrof.

 

Szczeniaki Border Collie - hodowla Border Collie linii Nahrof.

Hodowla psów Border Collie - przepiękne psy, o niepowtarzalnej urodzie i szacie. Nasze psy posiadają długie, zdrowe i lśniące włosy. Ponadto nasze Border Collie charakteryzuje się piękną, mocną i szeroką głową, piękną anatomią,wspaniałą budową i ruchem pełnym ekspresji. Nasze skojarzenia Border Collie bardzo odpowiedzialne skojarzenia z ogromym naciskiem na wyjątkowy charakter psów. Rodzice Pricilla I Sidney to psy nie tylko piękne, ale również posiadające niesamowite charaktery. Nasze Border Collie to bardzo rodzinne, wrażliwe, emocjonalne, opiekuńcze psy, które ponad życie kochają swoich właścicieli. Border Collie to psy niezwykle inteligentne, otwarte na każdą edukację , kochające podróże, jazdę samochodem, korzystanie z dobrodziejstw natury, ale przede wszystkim to psy kochające bycie ze swoją rodziną i spędzanie wspólne każdego, pięknego dnia razem.

 

Jedyne w Polsce, prestiżowe, światowe rodowody. Jesteśmy jedyną hodowlą w Polsce , która posiada szczenięta czystej linii australijskiej Nahrof.  Sprawdź nasze psy Border Collie oraz suczki Border Collie